Вебінар для викладачів біології та хімії

22 Жовтня 2021

21 жовтня 2021 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області на платформі Zoom відбулося засідання методичної обласної секції викладачів хімії та біології у формі вебінару за темою: «Медіаосвіта на уроках біології та хімії – шлях до формування критичного мислення учнів», в якій взяли участь 37 викладачів ЗП(ПТ)О.

Досвідом інтеграції медіаосвіти у навчання біології та хімії поділилися:

  1. Зотова Д.В., викладач ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», про медіаосвіту як напрямок педагогіки.
  2. Буряківська Н.А., викладач ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», щодо інтеграції медіаграмотності у навчання біології.
  3. Дробна В.А., методист НМЦ ПТО у Харківській області, про розвиток критичного мислення учнів як ключової компетенції медіаграмотності на уроках біології.
  4. Зінченко Л.В., викладач Первомайського професійного ліцею, щодо інтеграції медіаграмотності у навчання хімії.
  5. Куцина Н.М., викладач ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», про медіапроєкти екологічного змісту на уроках біології та хімії.
  6. Корольова Т.М., викладач Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області, про практичний досвід інтеграції медіаграмотності на уроках хімії.

Матеріали вебінару для викладачів хімії та біології:Буряківська Н.А Дробна В.А Зінченко Л Зотова Д.В Корольова Т.М Куцина Н.М

Поділитися