відбувся методичний діалог для заступників директорів

23 Лютого 2024

                            22.02.2024 на платформі ZOOM відбувся методичний діалог для заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи, методистів на тему: «Система методичної роботи щодо розвитку професійних компетентностей педагога ЗП(ПТ)О: дистанційні форми».

В заході взяли участь 47 педагогічних працівників.

Тетяна МОРЯК, методист Регіонального центру професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області, розкрила роль методичного менеджменту у розвитку професійних компетентностей педагогів центру. Відмітила, що оновлення системи науково-методичної роботи нерозривно пов’язане з розвитком нового педагогічного мислення, вивченням інноваційних технологій навчання, що базуються на комп’ютерній підтримці навчальної діяльності та інтенсифікації освітнього процесу, підвищуючи його ефективність та професійний рівень педагогів.

Тетяна ОВЧИНИК, методист Лозівського центру професійної освіти Харківської області розповіла про можливості ресурсу WIZER ME для розробки інтерактивних зошитів та їх використання в освітньому процесі. Запропонувала перелік інтернет-джерел для опанування ресурсу.

Вікторія ЛИСЕНКО, методист ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти», поділилася досвідом підвищення цифрової грамотності та професійної майстерності під час проведення семінару-практикуму «Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення», розкрила переваги і можливості застосування штучного інтелекту в педагогічній діяльності.

Інна ПИЛИПЕНКО, методист ЗП(ПТ)О «Богодухівський регіональний центр професійної освіти Харківської області», ознайомила з імерсивними технологіями в освітньому процесі, продемонструвала практичне застосування платформи АR BOOK для проєктування уроків.

Крім цього обговорювалися заходи, що плануються в системі міжкурсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників, рекомендації щодо  підвищення якості методичної роботи на  рівні ЗП(ПТ)О, шляхи задоволення запитів педпрацівників щодо роботи із самоосвіти тощо.

 

 

Вікторія ЛИСЕНКО (Майстерня лайфхаків від ідеї до втілення)

Інна ПИЛИПЕНКО (Виступ)

Інна-ПИЛИПЕНКО-Імерсивні-технології-як-сучасна-освітня-стратегія

Тетяна МОРЯК (Виступ)

Тетяна-ОВЧИНИК-Можливості-ресурсу-WIZER.ME_.-Розробка-та-використання-інтерактивних-зошитів-в-освітньому-процесі.

Тетяна-МОРЯК-Роль-методичного-менеджменту-у-розвитку-професійних-компетентностей-педагогів-центру

Поділитися