Відбувся захід для викладачів математики та фізики

27 Вересня 2023

Відбувся захід для викладачів математики та фізики

27.09.2023 відбулося засідання обласної методичної секції для викладачів математики та фізики за темою: «Якісне дистанційне навчання математиці та фізиці в умовах війни: поради практиків», в якій взяли участь 55 викладачів ЗП(ПТ)О.

Досвідом проведення уроків у дистанційному форматі поділилися:

  1. Лілія ЄГОРШИНА, викладач ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну, про використання цифрової дошки Clever Math та електронних робочих листів Wizer для візуалізації навчального матеріалу.
  2. Олена МЄЩЄРЯКОВА, викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6», щодо застосування наочних задач з фізики як засобу розвитку уяви й творчих здібностей учнів.
  3. Оксана ЯКИМЕНКО, викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», про використання графічного планшета на уроках математики.
  4. Ольга СОЛОГУБ, викладач Зміївського професійного енергетичного ліцею, про скарбничку цифрових сервісів та ресурсів для полегшення роботи викладача математики.

 

Дробна В.

Мєщерякова О.

Сологуб О.

Якименко О.

Єгоршина Л.

 

Поділитися