Про формування інформаційної компетентності здобувачів освіти

25 Березня 2024

Про формування інформаційної компетентності здобувачів освіти комп’ютерно-орієнтованими засобами навчання спілкувались педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Харківської області

21.03.2024 НМЦ ПТО у Харківській області проведено школу кращого педагогічного досвіду для викладачів та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О області, які здійснюють підготовку робітничих кадрів з професій інформаційно-економічного напрямку за темою «Формування інформаційної компетентності здобувачів освіти комп’ютерно-орієнтованими засобами навчання».

Обласний захід відбувся у дистанційному форматі на платформі Zoom. До участі долучилися 58 педагогічних працівників із 24 закладів.

Під час школи педагогічного досвіду педагоги із ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» поділилися досвідом роботи щодо:

  • практичного використання ChatGPT у педагогічній діяльності;
  • застосування технології веб-квест в освітньому процесі;
  • використання платформи MOODLE для проведення уроків у дистанційному режимі;
  • Топ-10 SOFT SKILLS навичок для ІТ-фахівця;
  • використання мобільних застосунків у педагогічній діяльності викладача.

Учасники школи поділилися досвідом роботи щодо особистісно-орієнтованих підходів до формування активної особистості здобувача освіти засобами сучасного уроку, використання сучасних онлайн-ресурсів на уроках теоретичної та практичної підготовки, формування й розвитку компетентностей здобувачів професійної освіти.

НМЦ ПТО у Харківській області дякує всім спікерам школи кращого педагогічного досвіду за змістовні доповіді та надані для поширення серед колег матеріали.

 

Використання ChatGPT в педагогічній діяльності Наталія КОФАНОВА

Використання мобільних застосунків у педагогічній діяльності викладача Анна ОЛЬХОВСЬКА

Використання платформи MOODLE для проведення уроків дистанційного навчання Наталія ОСТРОВЕРХА

Використання технології веб-квест у навчально-виховному процесі Тетяна КАРТАВИХ

Топ 10 SOFT SKILLS навичок для ІТ-спеціаліста Світлана ОДЖИКОВСЬКА

 

Поділитися