Планування

План роботи НМЦ ПТО на 2016 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2017 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2018 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2019 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2020 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2021 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2022 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2023 рік

План спільної роботи ДНіО та НМЦ ПТО на 2020 рік

Плани на місяць

П   Л   А   Н

РОБОТИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО  ЦЕНТРУ

ПРОФЕСIЙНО-ТЕХНIЧНОЇ ОСВIТИ У ХАРКIВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НА БЕРЕЗЕНЬ 2023 РОКУ

 

 

  1. Обласні методичні секції керівних та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, заплановані в режимі онлайн

з/п

Категорія

педпрацівників

Методична тема Дата Форма

проведення

Відповідальні
1. Заступники директорів з навчально-виробничої роботи та старші майстри ЗП(ПТ)О Створення кваліфікаційних центрів на базі НПЦ;

Супровід педагогічної та професійної траєкторії майстрів виробничого навчання;

Результати обласного веб-фестивалю освітнього відеоконтенту «Road Skills»;

Актуальні питання роботи педагогічного колективу ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану

02.03 Вебінар Назарець З.О.,

Дробна В.А.

2. Педагогічні працівники соціально-психологічної служби ЗП(ПТ)О Робота соціально-психологічної служби: перезавантаження 03.03 Супервізія Герасименко А.В.

 

3. Викладачі зарубіжної літератури Організація уроку з дистанційною формою навчання на основі компетентнісного підходу 15.03 Семінар-практикум Ярошенко Ю.О.

 

  1. Обласні школи кращого педагогічного досвіду, школи досвіду роботи для початківців.
№ з/п Категорія

педпрацівників

Методична тема Теми занять Дата Місце

проведення,

керівник

Відповідальний
1. Бібліотечні працівники Лайфхаки для роботи бібліотек ЗП(ПТ)О в режимі онлайн Цифрові сервіси та інтерактивні практики для залучення аудиторії під час онлайн-заходів 23.03

 

Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка, керівник: Вірютіна К.М., завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи Руденко Ю.М.

 

  1. Інші напрямки роботи методистів НМЦ ПТО у Харківській області
№ з/п Напрямок Тема заходу Дата ПІБ працівника
1. Участь  у конференціях, вебінарах, тренінгах Навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” Базовий рівень. Протягом березня Кучер Н.В.
Навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” Поглиблений рівень Протягом березня Дуброва І.В.
Участь у вебінарах  на тему: «Особливості підготовки здобувачів освіти до НМТ-2023» (слухач) Протягом березня Кучер Н.В.
Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Модернізація змісту професійної освіти в умовах Євроінтеграції України – 2023» 30.03 Кучер Н.В.,

Дуброва І.В.,

Дробна В.А.

Тренінг щодо подолання стресу та психологічних травм для педагогів ЗП(ПТ)О Протягом березня Герасименко А.В.
Участі у вебінарі, який організовує НМЦ ПТО у Дніпропетровській області на тему: «Про особливості роботи працівників соціально-психологічної служби ЗП(ПТ)О під час воєнного стану» Протягом березня Герасименко А.В.
Вебінар «Атестація педагогічних працівників: що змінить нове Положення» (слухач) 03.03 Целуйко В.Д.
Участь у масових веб-заходах під егідою МОНУ. Підготовка виступу і презентації на тему “Дистанційне навчання – спосіб реалізації освітнього процесу” До 20.03 Ярошенко Ю.О.
2. Розробка проєктів державних освітніх стандартів з професій Розробка та редагування проєкту Державного освітнього стандарту «Зварник пластмас»,  згідно з новими методичними рекомендаціями щодо розроблення СП(ПТ)О за компетентнісним підходом Протягом березня Назарова Т.С.
3. Підготовка до ліцензування Надання консультативно-методичної допомоги щодо розробки робочого навчального плану ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Протягом березня Назарова Т.С.
4. Підготовка до проведення атестаційної експертизи та формування атестаційної справи Корегування ККЗ (тест) з професії Кондитер ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Протягом березня Назарець З.О.
Опрацювання ККЗ  для проведення атестації  закладу освіти з професій: 7212 Електрогазозварник, 7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування, 8322  Водій автотранспортних засобів  (категорія «С»), 7231 Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; опрацювання ККЗ  з професій: 7212 Електрогазозварник Протягом березня Назарова Т.С.
Методична допомога щодо розроблення ККЗ з відповідних професій для проведення атестаційної експертизи Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області Протягом березня Дуброва І.В.
Вивчення та корегування актів та інших матеріалів атестаційної експертизи ЗП(ПТ)О: ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області»; ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»; ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»; Харківського професійного ліцею залізничного транспорту;  ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Протягом березня Назарець З.О.
5. Підготовка матеріалів до видання (статті, буклети, лекції, конспекти)

 

 

Газета «Вісник профосвіти»
Стаття за результатами  моніторингу з питань запобігання та протидії домашньому насильству у ЗП(ПТ)О Харківській області Протягом березня Герасименко А.В.
Корегування статті в газету Юрченко В.Б., викладача ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» на тему «Організація самостійної роботи учнів під час воєнного стану» Протягом березня Назарець З.О.
Стаття «Внутрішньо переміщені особи – проблеми соціалізації» 20-24.03 Сухілін В.В.
Стаття  «Ювілеї та пам’ятні дати у ЗП(ПТ)О Харківщини» Протягом березня Ярошенко Ю.О.
Підготовка до випуску: вичитка матеріалів та верстка газети Протягом березня Горєнкова О.І.,

Яковенко О.В.

Випуск газети «Вісник самоврядування» Протягом березня Горєнкова О.І., Яковенко О.В.
Випуск інформаційно-методичного посібника «Функціонування центру розвитку кар’єри» 01-07.03 Горєнкова О.І.,

Яковенко О.В.

Випуск газети «Вісник профосвіти» (березень № 5-6. – 2023) 30-31.03 Горєнкова О.І., Яковенко О.В.
Інші видання
Буклет «З досвіду роботи методиста НМЦ ПТО у Харківській області: підсумок роботи за 7 років (2015-2022)» Протягом березня Ярошенко Ю.О.
Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька ліга» 27-31.03 Сухілін В.В.
Доопрацювання методичних рекомендацій «Як атестувати бібліотекаря ЗП(ПТ)О» Протягом березня Руденко Ю.М.
6. Розробка курсу майстер-класів з метою покращення цифрових навичок педагогів ЗП(ПТ)О Розробка візуального, активного та інтерактивного контенту для майстер-класів: «Інтерактивні форми роботи з учнями в сесійних залах: віртуальні дошки Zoom, Padlet, Google Jamboard (інтерфейс, налаштування, форми роботи)» Протягом березня Дробна В.А.,

Кучер Н.В.,

Назарова Т.С.

 

Проведення майстер-класів:
– «Робота з сервісами EDPUZZLE та INSHOT зі створення навчального відеоконтенту» 07.03 Діденко О.В.,

Яковенко О.В.

Професії  «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Протягом березня Назарова Т.С.
Професії «Оператор комп’ютерного набору», «Офісний службовець (бухгалтерія)» Протягом березня Дуброва І.В.
7. Підвищення кваліфікації та атестація ПП Підготовка документації щодо атестації педагогічних працівників НМЦ ПТО у Харківській області 01-02.03 Целуйко В.Д.
Надання консультативної допомоги ЗП(ПТ)О  з підготовки документів до атестації педагогічних працівників Протягом березня Целуйко В.Д.
8. Моніторинги, проведення досліджень, анкетування, опитувань Аналіз інформації замовлення підручників ПП від ЗП(ПТ)О та результати занести у зведену таблицю. Підготувати лист та відправити відомості до ІМЗО 06-17.03 Руденко Ю.М.
Аналіз YouTube-контенту каналу, структурування матеріалів, наповнення новим контентом 01-03.03 Дробна В.А.

 

Перегляд освітніх сайтів (МОНУ, ІМЗО, Освіта.UA, Інфосвіт тощо з метою аналізу новин освіти та розповсюдження колегам Протягом березня Руденко Ю.М.
Моніторинг участі у конференціях, вебінарах, тренінгах педагогічних працівників НМЦ ПТО Протягом березня Целуйко В.Д.
Моніторинг підвищення кваліфікації у 2022/2023 навчальному році методистів НМЦ ПТО 6-10.03 Целуйко В.Д.
Моніторинг міжкурсового підвищення кваліфікації ЗП(ПТ) О 27-31.03 Целуйко В.Д.
Моніторинг сайтів ЗП(ПТ)О Харківської області  з питань фізичного та військово-патріотичного виховання, основ безпеки життєдіяльності. 01-10.03 Сухілін В.В.
Моніторинг кадрового та матеріально-технічного забезпечення предметів «Фізична культура» та «Захист України». 13-17.03 Сухілін В.В.
Збір та узагальнення інформації про стан впровадження дуальної форми навчання у ЗП(ПТ)О  2022-2023 навчального року До 09.03 Назарова Т.С.
9. Інше Супровід участі переможців мовного конкурсу імені Петра Яцика у підсумковому етапі змагання Протягом березня Ярошенко Ю.О.
Інформаційно-методичний супровід роботи бібліотек ЗП(ПТ)О з питань дистанційної роботи,  законодавства, цікавих матеріалів і корисних посилань на допомогу педагогам та бібліотекарям Протягом березень Руденко Ю.М.
Інформаційне наповнення сторінки «Вступ 2023: НМТ (Національний Мультипредметний Тест)» на сайті НМЦ ПТО та у соціальній мережі Фейсбук Протягом березня Кучер Н.В.
Переформування обкладинок відеоконтенту після закінчення фестивалю Протягом березня Дробна В.А.
Удосконалення навичок роботи у відеоредакторі Movavi Video Editor Plus Протягом березня Дробна В.А.
Підготовка до вебінару викладачів предмета «Фізична культура» 01-10.03 Сухілін В.В.
Інформаційне наповнення сторінки «Методпротал Харківщини» та групи «Профтехосвіта Харківщини» у Facebook (пошук інформації, репости, створення анонсів різноманітних заходів, розміщення новин, розміщення профорієнтаційних анонсів) Протягом березня Яковенко О.В.
Технічна підтримка обласних заходів НМЦ ПТО у Харківській області Протягом березня Дуброва І.В.

 

4. Здійснення заходів щодо вивчення, узагальнення та впровадження інноваційного педагогічного і виробничого досвіду та новітніх педагогічних технологій в освітньому процесі

 

1. Робота щодо організації участі ЗП(ПТ)О у Чотирнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» (17-19 травня 2023 року): підготовка листа, формування колективної заявки, написання конкурсної роботи. Протягом березня Горєнкова О.І.

 

Поділитися