Планування

План роботи НМЦ ПТО на 2016 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2017 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2018 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2019 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2020 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2021 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2022 рік

План роботи НМЦ ПТО на 2023 рік

План спільної роботи ДНіО та НМЦ ПТО на 2020 рік

Плани на місяць

П   Л   А   Н

РОБОТИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО  ЦЕНТРУ

ПРОФЕСIЙНО-ТЕХНIЧНОЇ ОСВIТИ У ХАРКIВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НА ЛИСТОПАД 2023 РОКУ

 

  1. Обласні методичні секції керівних та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, заплановані в режимі онлайн

з/п

Категорія

педпрацівників

Методична тема Дата Форма

проведення

Відповідальні
1. Педагогічні працівники професій інформаційно-економічного напрямку Тайм-менеджмент у професійно-теоретичній підготовці: як встигнути все 09.11 Гайд для педагогічних працівників Дуброва І.В.
2. Педагогічні працівники машинобудівних, електротехнічних професій, професій транспорту та пов’язаних з сільським господарством Використання цифрового інструментарію в освітньому процесі, його можливості та особливості застосування 02.11 Педагогічний тревел Назарова Т.С.
3. Керівні та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Візуалізація інформації (інтерактивні дошки, інтелект-карти, інфографіка, презентації) сервісами ‎Diagrams.net та Canva Після 20.11 Майстер-клас «Digital Skills: розвиток та вдосконалення» Дробна В.А.,

Дуброва І.В.

 

  1. Обласні школи кращого педагогічного досвіду, школи досвіду роботи для початківців
№ з/п Категорія педпрацівників Методична тема Тема заняття Дата Місце проведення, керівник
1. Викладачі іноземної мови Співпраця учасників освітнього процесу з предмета в середовищі компетентнісного навчання при дистанційній формі роботи Позаурочна пізнавально-виховна робота з іноземної мови як стимул для розвитку компетентностей здобувача освіти 15.11 Зміївський професійний енергетичний ліцей, керівник: Сологуб О.Ю., Шишкова І.І.
2. Викладачі предмета «Захист України» Формування у допризовної молоді патріотичної свідомості та готовності до захисту національних інтересів держави Використання інформаційно-комунікаційних  технологій у військово-патріотичному вихованні 28.11 Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту, керівник Сидоренко С.О.
3. Педагогічні працівники професій харчової промисловості та торгівлі Сучасні підходи до професійної підготовки кваліфікованих робітників нової формації Робота викладача з розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу 23.11 ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»,

керівник: Супрун О.М.

 

  1. Організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, конкурсів, виставок

з/п

Зміст роботи Категорія

учасників

Термін

виконання

Відповідальні
1. Обласний вернісаж методичних розробок онлайн-заходів для педагогічних працівників «Мої ноу-хау» Методисти ЗП(ПТ)О Листопад-грудень Сологуб Н. Г.

 

 

  1. Організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, конкурсів, виставок

з/п

Зміст роботи Категорія

учасників

Термін

виконання

Відповідальні
1. Обласний веб-фестиваль освітнього відеоконтента «Road Skills-2023» з предметів професійно-теоретичної підготовки кваліфікованих робітників Викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки Жовтень-листопад Методисти лабораторій моніторингових досліджень і цифровізації освіти та професійної підготовки

 

 

Поділитися