Проведена обласна онлайн-методична секція для заступників директорів

26 Квітня 2023

         25 квітня 2023 року  НМЦ ПТО у Харківській області проведена обласна онлайн-методична секція для заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи, методистів   ЗП(ПТ)О  за темою: «СИСТЕМА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА ЗП(ПТ)О: ДИСТАНЦІЙНІ ФОРМИ». Відкриття даного заходу розпочалося із презентації заступника директора, Наталії СОЛОГУБ на тему: «Заходи НМЦ ПТО у Харківській області для керівних, педагогічних та бібліотечних працівників ЗП(ПТ)О: коротко про головне».

Зінаїда НАЗАРЕЦЬ, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області, презентувала «Освітній кейс педагога для якісного оцінювання результатів навчання: TEACH EFFECTIVELY».

Досвідом роботи поділилася Наталія УСАТЕНКО, майстер в/н ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» щодо впровадження ДОС нового покоління з професії «Кухар».

Вікторія ПЕЧЕНЕЗЬКА, методист ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» презентувала відео-ролик на тему: «Організація колективної та індивідуальної методичної роботи в дистанційному форматі».

Тетяна РОЖКОВА, методист Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту розкрила технологію створення та функціонування віртуального методичного кабінету.

Алла ФЕДОРЕНКО, методист ЗП(ПТ)О «Богодухівський регіональний центр професійної освіти Харківської області» розповіла про організацію і проведення методичної роботи під час воєнного стану.

Наприкінці заходу відбулося обговорення з учасниками, поставлені основні завдання на 2023 рік.

 

Назарець З.О. (Інтернет онлайн-ресурси)

Назарець З.О. (Освітній кейс педагога)

Сологуб Н.Г. (Заходи НМЦ ПТО – коротко про головне)

 

video.part1    video.part2  video.part3  video.part4

 

Поділитися