Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників будівельних, будівельно-монтажних професій ЗП(ПТ)О Харківської області

12 Лютого 2021

11 лютого 2021 року був проведений обласний семінар-практикум (онлайн) для педагогічних працівників будівельних, монтажно-будівельних професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області на тему: «Впровадження освітніх трендів для забезпечення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників».

У роботі взяли участь 45 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Під час проведення семінару-практикуму методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Олена ДІДЕНКО розповіла про актуальні освітні тренди та основні завдання забезпечення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників. Було надано основні рекомендації для педагогів при організації дистанційного і змішаного навчання та  вимоги до сучасного уроку виробничого навчання.

У ході семінарського модуля педагогічним досвідом роботи поділилась викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Галина ГРИГОР’ЄВА, яка доповіла про використання сучасних педагогічних технологій навчання здобувачів П(ПТ)О предметам професійно-теоретичної підготовки.

Також учасники заходу були запрошені на віртуальну екскурсію до навчально-виробничих майстерень та НПЦ закладу, яку провела Вікторія КОЗИРЕНКО, старший майстер ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості». Під час екскурсії педагогічні працівники ознайомились із сучасними майстернями з професій: «Штукатур», «Маляр», «Столяр будівельний. Паркетник», «Муляр» і дізнались про діяльність НПЦ, створених на базі ЗП(ПТ)О.

 Практичний модуль семінару-практикуму передбачав проведення віртуальної професійної майстерні, а саме: здобувачі освіти на уроці виробничого навчання виконали практичні завдання з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» під керівництвом майстра в/н ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Наталії МАШТАЛІР.

Наприкінці заходу проведено онлайн-спілкування з учасниками семінару-практикуму, проаналізовано урок виробничого навчання, визначені основні завдання на майбутнє щодо роботи обласної секції для педагогічних працівників будівельних, будівельно-монтажних професій ЗП(ПТ)О Харківської області.

Матеріали семінару-практикуму (онлайн) для педагогічних працівників будівельних, монтажно-будівельних професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області:

Віртуальна екскурсія Григор_єва Г.Д. Діденко О.В.

Поділитися