ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙ СЛЮСАРНОГО, ВЕРСТАТНОГО ПРОФІЛЮ ТА ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА «КРЕСЛЕННЯ»

16 Грудня 2020

15 грудня 2020 року відбулося онлайн-засідання методичної секції для педагогічних працівників професій слюсарного, верстатного профілю та викладачів предмета «Креслення» на тему: «Професійна майстерність педагога як основа формування професійної компетентності кваліфікованого робітника».

У засіданні взяли участь 36 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Досвідом роботи упровадження в освітній процес технологій змішаного навчання на основі G Suite for Education поділилась Пірог В.Ю., викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг». Під час виступу Вікторія Юріївна продемонструвала Google-Класи, які створено на G Suite for Education та розповіла про особливості їх використання.

У ході спілкування методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Блінкова І.І. розповіла про можливості використання відеоконтенту для візуалізації навчальної інформації та продемонстрували можливості сервісів CamStudio, LOOM, оCam Screen Recorder, за допомогою яких можна створювати навчальні відеоматеріали.

Блінкова І.І Пірог В.Ю

Поділитися