Відбувся вебінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

19 Квітня 2024

                   18.04.2024 в онлайн-форматі відбувся вебінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи та голів методичних комісій класних керівників, майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О Харківської області на тему: «ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ», в якому взяли участь 67 осіб.

Учасники ознайомилися з теоретичним аспектом профорієнтаційної роботи під час воєнного стану (Микола ПРИХОДЬКО, методист НМЦ ПТО у Харківській області).

Про системний підхід до профорієнтаційної роботи закладу освіти розповіла Ольга МАРИНКА-СИРОМЯТНІКОВА, заступниця директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області».

Лайфхаки профорієнтаційної роботи для популяризації професійної освіти та роботу центру кар’єрного розвитку молоді презентувала Рита КАРПЕНКО, заступниця директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг».

Ірина КОЛЕСНІК, заступниця директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», повідомила як педагоги закладу освіти використовують для комунікації із здобувачами освіти та майбутніми абітурієнтами телеграм-канал, а також провела мініурок зі створення власного телеграм-каналу.

Наприкінці заходу обговорювалися найближчі перспективи профорієнтаційної роботи та проведення обласних заходів.

 

Микола ПРИХОДЬКО

Маргарита КАРПЕНКО

Ольга МАРИНКА-СИРОМЯТНІКОВА

 

 

 

Поділитися