Відбувся вебінар для викладачів математики

11 Грудня 2020

12 грудня 2020 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області за допомогою платформи Zoom відбувся вебінар за темою: «Якісна підготовка учнів до ЗНО з математики-2021», в якому взяли участь 37 викладачів математики ЗП(ПТ)О області.

Під час вебінару було розглянуто наступні питання:

  1. Організація та проведення виховних заходів у рамках Року математичної освіти в Україні (Долженкова О.О., викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6»).
  2. Результати ЗНО-2020 і перспективи ЗНО-2021 з математики (Дробна В.А., методист НМЦ ПТО у Харківській області).
  3. Педагогічно-психологічний супровід учасників освітнього процесу в період підготовки та проведення ЗНО (Коваленко С.І., викладач Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту).
  4. Розвиток професійної компетентності та формування готовності викладача щодо підготовки учнів до ЗНО (Шаталов С.Г., викладач Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області).
  5. Тестування як засіб педагогічного дослідження рівня якості знань математичної освіти (Жуга Н.А., викладач ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»).
  6. Практичний досвід впровадження сучасних технологій підготовки учнів до ЗНО (Апатченко О.І., викладач Чугуївського професійного ліцею).

Шаталов С.Г Коваленко С.І Дробна В.А Долженкова О.О Апатченко О.І Жуга Н.А

Поділитися