Вебінар на платформі Zoom для викладачів професійно-теоретичної підготовки монтажно-будівельного профілю

7 Травня 2020

07.05.2020 відбувся вебінар на платформі Zoom для викладачів професій монтажно-будівельного профілю на тему: «Формування професійних компетентностей на уроках професійно-теоретичної підготовки». У роботі взяли участь 38 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

Під час вебінару виступили педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» – викладач предмета «Технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій» Крючковська А.В. та викладач предмета «Технологія кам’яних робіт» Алатаєва О.В., які розповіли, як реалізується формування професійних компетентностей здобувачів освіти у їх закладі освітина уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за основними критеріями компетентного робітника будівельної галузі.

Своїм досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання здобувачів професійної освіти в умовах карантину поділились педагогічні працівники професій монтажно-будівельного профілю «Регіонального центру професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» – методист Оверчук Р.М., Красноградського професійного ліцею – викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки: Філонова В.І., Яковлева О.М., ДПТНЗ «Харківське професійне училище будівництва» – викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Беркута В.М., які продемонстрували педагогічні методи та прийоми, а також засоби, що формують комплексність знань та професійну компетентність майбутнього фахівця, здатного виконувати покладені на нього професійні обов’язки.

В умовах дистанційного навчання педагоги професійно-теоретичної підготовки використовують інформаційні технології та веб-ресурси, застосовуючи відеофільми, навчальні матеріали з технології робіт, відеоролики, презентації. Для продуктивного зв’язку використовують такі online-платформи та сервіси, як Skype, Viber, Zoom, Google Hangouts, роботи в Google Classroom.

Під час проведення вебінару акцентувалась увага на необхідності покращення взаємодії з учнями з особливими потребами, зокрема вадами слуху. Для цього були представлені корисні, прості у використанні онлайн-сервіси.

Матеріали вебінару для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю:

Діденко О.В.

Крючковска А.В.

Оверчук Р.М.

Філонова В.І.

Поділитися