Вебінар для викладачів з предметів природничо-математичної підготовки

24 Вересня 2020

24 вересня 2020 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області за допомогою платформи Zoom відбувся вебінар за темою: «Викладання предметів з природничо-математичної підготовки з використанням елементів STEM-освіти», в якому взяли участь представники 31 ЗП(ПТ)О.

Під час вебінару було розглянуто наступні питання:

  1. STEM-освіта – данина моді, чи дієвий важіль (Дробна В.А., методист НМЦ ПТО у Харківській області).

  2. Досвід використання елементів STEM-освіти на уроках математики (Картавих Т.О., викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіа технологій та машинобудування»).

  3. Впровадження елементів STEM-освіти у навчання біології та хімії (Даниленко С.В., викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею).

  4. Динамічні моделі GeoGebra на уроках математики та фізики як основа STEM-підходу в роботі з обдарованими учнями (Вельможна О.П., викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею).

  5. Використання елементів STEM-освіти на уроках математики (Лисенко В.І., викладач ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»).

  6. Проведення уроків у формі квестів в контексті впровадження технологій STEM-освіти (Долженкова О.О., викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6»).

  7. Вивчення фізики за допомогою STEM-технологій (Слюта Д.С, викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»)

Матеріали вебінару для викладачів природничо-математичної підготовки:

List_IMZO_19082020_1646 Вельможна О Даниленко С Долженкова О Дробна В Картавих Т Лисенко В Слюта Д

Поділитися