Веб-форум для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів, які відповідають за профорієнтаційну роботу у ЗП(ПТ)О Харківської області

26 Травня 2020

22 травня 2020 року відбувся обласний веб-форум для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів, які відповідають за профорієнтаційну роботу у ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Шляхи реалізації профорієнтаційної роботи в умовах карантину».

У роботі веб-форуму взяли участь 36 педпрацівників ЗП(ПТ)О та представники НМЦ ПТО у Харківській області: Сологуб Н.Г., Назарець З.О., Бронскова О.В., Маринка О.В.

У ході заходу методистами НМЦ ПТО у Харківській області було надано ряд методичних рекомендацій щодо профорієнтаційної роботи в умовах карантину. Також було презентовано електронні продукти: інформаційно-профорієнтаційний довідник кар’єрного розвитку, навігатор по сайтах ЗП(ПТ)О, новий профорієнтаційний канал в ютубі для здобувачів освіти-2020.

Педагогічні працівники поділились своїм досвідом роботи з організації та проведення профорієнтації, обговорювали питання щодо вдосконалення форм і методів роботи в умовах карантину.

Учасники веб-форуму розглянули також існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Також всі присутні мали можливість опанувати низку сучасних різноманітних педагогічних ідей щодо форм роботи з профорієнтації здобувачів освіти.

Матеріали веб-форуму для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів, які відповідають за профорієнтаційну роботу у ЗП(ПТ)О Харківської області:

Матеріали веб-форуму

Інформаційно-профорієнтаційний довідник

Навігатор

Поділитися