Управлінський практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О

23 Лютого 2022

22 лютого 2022 року відбувся управлінський практикум (в онлайн-режимі) для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О у Харківській області за темою: «Управління виховним процесом у ЗП(ПТ)О в сучасних умовах», в якому взяли участь представники 24 ЗП(ПТ)О Харківської області.

Під час роботи були розглянуті такі питання:

  • кібербулінг: сутність та профілактичні заходи (Ірина ДУБРОВА, методист НМЦ ПТО у Харківській області);
  • формування громадянських компетентностей в учнів ЗП(ПТ)О (Віталій НОСАЧОВ, викладач ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»);
  • спільна профілактична робота закладу освіти, органів місцевого самоврядування та громадських організацій (Аліна ГЕРАСИМЕНКО, методист НМЦ ПТО у Харківській області).

Досвідом роботи щодо взаємодії із соціальними партнерами, представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій поділилися Алла РУДНЕВСЬКА, соціальний педагог ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» та Юлія ПОРУНКОВА, практичний психолог ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Виступи учасників управлінського практикуму супроводжувалися коментарями та рекомендаціями модератора Наталії СОЛОГУБ, заступника директора НМЦ ПТО у Харківській області.

Матеріали управлінського практикуму для заступників директорів з навчально-виховної роботи: Герасименко А.В Дуброва І.В Носачов В.

Поділитися