Проведено в режимі онлайн методичний дайджест

2 Березня 2023

Методичний дайджест

            02.03.2023 НМЦ ПТО у Харківській області проведено в режимі онлайн методичний дайджест для заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів ЗП(ПТ)О області за темою: «Актуальні питання роботи педагогічного колективу ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану».

Основним дискурсом (discursus) під час проведення заходу було обговорення можливості та процедури створення кваліфікаційних центрів на базі ЗП(ПТ)О. Крім того, учасникам заходу рекомендовано методичний супровід педагогічної та професійної траєкторії майстрів виробничого навчання в умовах воєнного стану, який базується на діючих нормативно-правових документах.

Також предметом розмови з педагогічними працівниками було висвітлення результатів обласного веб-фестивалю «Road Skills» та обговорення умов створення якісного навчального контенту для роботи ЗП(ПТ)О в умовах дистанційного/змішаного навчання.

На завершення методичного дайджесту керівники ЗП(ПТ)О отримали рекомендації щодо здійснення контролю та прийняття управлінських рішень для покращення якості навчання здобувачів професійної освіти, особливо в частині професійно-практичної підготовки.

 

Дробна В.А. (Аналітика веб-фестивалю)

Назарець З.О. (Про результати проведення веб-фестивалю)

Назарець З.О. (Створення КЦ на базі ЗП(ПТ)О)

Назарець З.О. (Супровід педагогічної траєкторії майстрів)

 

GMT20230302-110203.part1      GMT20230302-110203.part2    GMT20230302-110203.part3

 

 

Поділитися