Проведено методичний івент

21 Березня 2023

          21 березня 2023 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області проведено методичний івент для заступників директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О регіону, на базі яких створено НПЦ, та відповідальних осіб за діяльність НПЦ за темою: «Навчання частковим кваліфікаціям на базі НПЦ: реалії та перспективи відбудови УКРАЇНИ».

Під час заходу було розглянуто можливості ЗП(ПТ)О щодо навчання незайнятого населення частковим кваліфікаціям на базі НПЦ відповідно до нормативно-правових актів. Досвідом роботи з даного питання поділився Пікалов О.О., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, завідувач навчально-практичного центру сучасних електротехнічних технологій ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

За результатами івенту було створено послідовний алгоритм дій для ЗП(ПТ)О, на базі яких створено НПЦ, спрямований на ефективне вирішення поставлених завдань щодо діяльності навчально-практичних центрів у 2023 році.

 

Діяльність НПЦ (Назарець З.О.)

НПЦ (Пікалов О.О.)

 

Поділитися