Організація дистанційного вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки з професій електротехнічного профілю

14 Квітня 2020

Умови карантину змусили педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Харківської області дуже швидко зорієнтуватися та перейти на дистанційне навчання здобувачів професійної освіти. Такий вид освіти передбачає можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від закладу освіти.

НМЦ ПТО у Харківській області надано методичні рекомендації, в яких зазначено кілька десятків освітніх інтернет-ресурсів та онлайн-інструментів для роботи педагогів. Усі ці інструменти, безумовно, допомагають реалізувати технології дистанційної освіти та активізувати освітню діяльність під час пандемії.

Зважаючи на вищезазначене, хотілось навести приклади використання закладами освіти Харківщини платформи Jimdo, яка є розробником веб-сайтів і хостинг-рішення якої створене для того, щоб користувачі могли створювати власні веб-сайти без будь-якого досвіду веб-дизайну. Цією платформою користуються два викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки з професій електротехнічного напряму: Пікалов Олександр Олександрович (ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості») та Перова Тетяна Володимирівна (Зміївський професійний енергетичний ліцей).

Детальна інформація розміщена у файлі для завантаження.

Організація дистанційного вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки з професій електротехнічного профілю

 

Поділитися