Обласна школа досвіду роботи для початківців

5 Листопада 2020

5 листопада 2020 року була проведена обласна онлайн-школа досвіду роботи для педагогічних працівників професійної підготовки до 5 років стажу на тему: «Педагогічні програмні засоби навчання: застосування та функціональне призначення».

У роботі взяли участь 72 педагогічні працівники ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Під час проведення школи методистом Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Оленою ПАВЛЕНКО було продемонстровано роботу у сервісі SCREENCAST-O-MATIC, створеної для відеозахоплення вмісту екрану.

Під час заняття  школи Тетяна НАЗАРОВА, методист НМЦ ПТО у Харківській області, розповіла про створення відеоматеріалів засобами Free Cam.

Інна БЛІНКОВА, методист НМЦ ПТО у Харківській області, розповіла про запис відео-лекцій та скринкастів за допомогою програмного засобу LOOM.COM.

Наостанок було проведено онлайн-спілкування з педагогічними працівниками, у ході якого методисти надали рекомендації щодо створення відеороликів навчального призначення.

Матеріали обласної онлайн-школи досвіду роботи для початківців: Блінкова І.І Журнал професійного розвитку Зошит Назарова Т.С Павленко О.В.

Поділитися