Обласна онлайн-школа педагогічного досвіду роботи для викладачів предмета «Охорона праці»

25 Листопада 2020

25 листопада 2020 року  проведена обласна онлайн-школа педагогічного досвіду роботи для викладачів предмета «Охорона праці» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області на тему: «Формування професійних та здоров’язберігаючих  компетентностей на уроках охорони праці».

У роботі взяли участь 28 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Під час проведення школи педагогічним досвідом роботи поділилась викладач Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Світлана КАЛІНЕНКО, яка розповіла про педагогічні методи та прийоми, а також засоби, які допомагають реалізувати здоров’язберігаючі та професійні компетентності майбутніх фахівців на уроках охорони праці. Були продемонстровані відеофрагменти уроків за важливими темами предмета.

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Олена ДІДЕНКО розповіла про сучасні уроки з охорони праці, завдяки яким формуються вищезазначені компетентності, і як реалізувати педагогічні ідеї засобами дистанційного навчання у майбутніх фахівців. Зокрема, були представлені корисні, прості у використанні онлайн-сервіси для подачі навчального матеріалу та його візуалізації, а також викладання за допомогою інтерактивних вправ. Під час заходу методист надала рекомендації щодо створення відеоконтентів навчального призначення за допомогою програмних засобів.

У ході заходу проведено онлайн-спілкування з учасниками школи, обговорено досвід роботи викладача,  акцентовано увагу на засобах, які покращують взаємодію зі здобувачами освіти в умовах дистанційного навчання.

 Матеріали обласної школи (он-лайн) педагогічного досвіду роботи для викладачів предмета «Охорона праці» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області:

Матеріали обласних масових заходів/Охорона праці: Діденко О.В Каліненко С.Д.

Поділитися