Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту

20 Грудня 2019

19 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Методична культура викладача як вища форма активності педагога».У засіданні взяли участь 26 педагогів.

Розпочався захід із привітання директора ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» Кузнецова В.М.

Засідання проводилося за трьома модулями: теоретичний, семінарський та практичний. У ході роботи розглядалися наступні питання:

  • методична компетентність як мета та результат підготовки кваліфікованого робітника (Назарова Т.С., Блінкова І.І., методисти НМЦ ПТО у Харківській області);
  • формування професійної майстерності учнів через вдосконалення форм та методів навчання (Алешко В.П., майстер в/н ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіа технологій та машинобудування»);
  • технологія проектування СМАРТ-КОМПЛЕКСУ на уроках ПТП (Гордієнко Т.Г., викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6»).

На практичному модулі методистом НМЦ ПТО у Харківській області Павленко О.В. було проведено майстер-клас із використання конструктора Google Sites. Також педагогів ознайомили з можливостями створення та використання програми Learning Apps в освітньому процесі. Учасники семінару мали змогу практично відпрацювати навички роботи.

По завершенні семінару відбулося обговорення та підведення підсумків заходу.

Поділитися