Заняття обласної школи позитивного педагогічного досвіду

6 Грудня 2012

5 грудня  2012 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»   було проведено заняття обласної школи позитивного  педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю на тему: «Удорсконалення методики проведення уроку виробничого навчання».

На семінарі-практикумі виступили  майстри  ДНЗ  «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»    Масалітіна В.В. – «Застосування нових форм і методів проведення вступного інструктажу  на  уроках виробничого  навчання» та О.Д. Блажко  – «Контроль і самоконтроль з метою удосконалення методики проведення  уроків виробничого навчання».

Під час семінару було відвідано та обговорено урок виробничого навчання (вступний інструктаж), який проводив майстер виробничого навчання ДНЗ  «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»    Никоненко Т.В.

Для учасників обласної школи позитивного  педагогічного досвіду була організована екскурсія  у навчальні  майстерні ліцею.

Поділитися