З досвіду роботи

4 Березня 2013

 28 лютого 2013 року у ДНЗ „Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” була проведена обласна школа передового досвіду для викладачів  та керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Харківської області на тему: „Шляхи впровадження сучасних освітніх технологій у навчальний процес ПТНЗ”.

У роботі школи активну участь взяли керівник фізичного виховання ДНЗ „Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” Аболяєв В., кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізичної підготовки Харківського університету повітряних сил ім. Кожедуба Попов Ф., методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Сухілін В., старший викладач університету фізичної культури, чемпіон світу з гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Канунова Л., головний спеціаліст обласного управління фізичного виховання та спорту Лукьянченко Н., студент університету фізичного виховання, чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Гетманов О., заслужений тренер України з важкої атлетики Кагал А.

Віктор Анатолійович Аболяєв поділився власним досвідом з присутніми, виступивши з доповіддю „Впровадження інноваційних технологій та їх елементів в розвиток фізичного виховання в ПТНЗ” та провів відкритий урок по темі „Атлетична гімнастика”. Підполковник запасу Попов Федір Іванович в своїй доповіді „Розвиток фізичних якостей – одна із основних складових у підготовці курсантів університету повітряних сил” розкрив методику фізичної підготовки курсантів та продемонстрував навчальний відеофільм. Також з доповідями виступили Віктор Володимирович Сухілін та Наталія Петрівна Лук’янченко. Канунова Людмила, Гетманов Олексій та Кагал Анатолій Васильович продемонстрували специфіку виконання фізичних вправ з гирями 16 та 32 кілограмів. Також під час роботи школи присутні ознайомились із спортивною базою та досвідом організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в ліцеї.

Поділитися