Харківський обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів

17 Жовтня 2014

16 жовтня 2014 року  на базі ДПТНЗ  “Центр професійно-технічної освіти № 4 м. Харкова” (далі – Центр) було  проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Впровадження новітніх методів та засобів навчання як надійний шлях забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників».  У роботі семінару взяли участь 33 старших майстрів  ПТНЗ м. Харкова та Харківської області та представники підприємств – замовників кадрів.

З презентацією навчального закладу, досягненнями педагогічного колективу щодо  впровадження новітніх методів та засобів навчання присутніх ознайомив директор Центру Кузнецов В. М.

У процесі семінарського заняття було розглянуто такі питання:

  • використання технології медіаосвіти для забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників;
  • використання різноманітних технологій навчання на уроках професійно-практичної підготовки;
  • вимоги роботодавців до якості підготовки кваліфікованих робітників.

 

Також учасникам  було запропоновано переглянути  відеоурок  виробничого навчання  та здійснити екскурсію по Центру  з відвідуванням уроків в/н (фрагментарно) з професій: «Кухар», «Офіціант», «Продавець продовольчих товарів», «Касир (в банку)» та «Агент з організації   туризму»  і ознайомитись з інформаційно-методичним забезпеченням навчально-виробничого процесу.

Під час обговорення та підбиття підсумків семінару-практикуму було визначено  питання, над якими слід працювати старшим майстрам протягом 2014/2015 н.р.  та прийнято рішення щодо їх реалізації.

Поділитися