Висловлюємо вдячність партнерам за нове обладнання для автослюсарів

13 Грудня 2023

Висловлюємо вдячність партнерам за нове обладнання для автослюсарів

             У цей нелегкий для України час весь цивілізований світ єднається у відчайдушній боротьбі за мир, за правду, за свободу. Проте навіть у темні часи, є те, що дарує тепло та надію. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми відчуваємо підтримку з різних куточків світу та розуміємо її різними мовами. Тому ми безмежно вдячні кожній людині, яка робить внесок у Перемогу. На щастя, війна далеко від домівок наших іноземних друзів, проте ваші серця відчувають біль кожного українця, розділяють його та знаходять слова підтримки. Лише по справжньому чуйні люди не можуть стояти осторонь чужої біди.

Сьогодні ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» отримав від Helvetas Swiss Intercooperation, в особі Відокремленого Підрозділу Хельветас Свісс Інтеркооперейшн в Україні в рамках Програми підтримки економічної стійкості України за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва інструменти та обладнання для модернізації лабораторій та майстерень автотранспортного профілю.

Щиро вдячні нашим партнерам за увагу до розвитку професійно-технічної освіти в Україні та підтримку. Впевнені, що ваша ініціатива прискорює інтеграцію України до європейського освітнього простору і дозволить не тільки оновити матеріально-технічну базу нашого закладу, а й позитивно вплине на підготовку кваліфікованих кадрів, кваліфікацію педагогів та економіку країни загалом.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

 

Поділитися