«Використання електронних засобів навчання у навчальному процесі як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів»

18 Березня 2013

14 березня 2013 року у Центрі професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників ПТНЗ м. Харкова та області професій на базі комп’ютерної техніки на тему: «Використання електронних засобів навчання у навчальному процесі як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів», на якому були присутні представники 21 навчального закладу.

У ході семінару-практикуму обговорювалися питання щодо використання електронних засобів навчання з метою підвищення ефективності навчально- виховного процесу, технологій використання електронних засобів навчання.

У рамках теми семінару-практикуму учасники відвідали та обговорили відкритий позакласний захід на тему «Інтернет-залежність». Крім цього, учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи педагогічних працівників центру щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі.

По закінченні семінару-практикуму були прийняті рекомендації щодо використання електронних засобів навчання у навчально-виховному процесі ПТНЗ.

Поділитися