Всеукраїнський конкурс  фахової майстерності з професії    «Машиніст тепловоза»

7 Травня 2021

Завершився III етап Всеукраїнських конкурсів  фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році (далі – Конкурс), які відбувалися  в онлайн режимі. 05-06 травня змагалися майбутні робітники залізничного транспорту. Ці два дні у Конкурсі з професії «Машиніст тепловоза», кваліфікація «Помічник машиніста тепловоза», брав участь  здобувач професійної освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Дмитро КАГАЛЬНЯК.  Дмитро без жодної помилки виконав теоретичне завдання (дав відповідь на усі 60 запитань та отримав максимальну кількість балів). Без вагань виконав  розрахунок забезпечення гальмами вантажного поїзда згідно із завданням (заповнення довідки форми ВУ-45 на чистому бланку) та на високому професійному рівні здійснив розбирання, збирання та вимірювання параметрів автозчепу СА-3, а також  розбирання, збирання крана машиніста системи автогальм локомотива умов № 394.

За результатами теоретичного та практичного туру Дмитро КАГАЛЬНЯК увійшов до складу переможців  Конкурсу та був нагороджений дипломом третього ступеня.

Вітаємо Діму з високими результатами Конкурсу та бажаємо, щоб цей успіх став сходинкою  до інших перемог, як у навчанні, так і в майбутній професійній кар’єрі.

Щиро вдячні керівним та педагогічним працівникам ліцею за високу підготовку конкурсанта.

Поділитися