Всеукраїнський семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного напряму

11 Грудня 2014

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.01.2014 № 21 «Про затвердження плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2014 рік» із 9 по 10 грудня ц. р. у м. Суми Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Сумським Палацом дітей та юнацтва проведений Всеукраїнський семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного напряму за темою «Теоретичні та практичні аспекти формування творчого потенціалу дітей у позашкільному навчальному закладі».

Харківську область представляли  директор Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Федосєєва, директор Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області Світлана Боровська й директор Харківського державного будинку художньої та технічної творчості Наталя Варава.

У рамках семінару розглядалися важливі питання:  «Творчий розвиток дитини – внесок у майбутнє», «Сучасний стан та перспективи розвитку народно-сценічної хореографії у позашкіллі», «Використання різних сучасних стилів хореографії як необхідної ланки у підготовці універсального виконавця» тощо.

Крім того, очільники закладів позашкільної освіти відвідали святковий концерт творчих колективів Палацу «80 років Сумському Палацу дітей та юнацтва».

Поділитися