Вітаємо з перемогою!

28 Грудня 2021

Наприкінці 2021 року відбувся Чемпіонат Світу з перукарського мистецтва ОМС Hairworld – OMC WORLD CUP ONLINE 2021. Через карантинні обмеження захід було проведено в режимі онлайн. Учасники з усього світу відправили для оцінювання фотографії своїх робіт.

Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Олешко Юлія Андріївна взяла участь у змаганнях в номінації «LADIES FASHION BRIDAL» (жіноча весільна зачіска) в категорії «майстри» і стала бронзовим призером Чемпіонату світу (3 місце).

Також Юлія Андріївна підготувала до участі в конкурсі ученицю Олєйнікову Катерину (група 2-19), робота якої в номінації «LADIES CREATIVE STYLE» (жіноча креативна зачіска на короткому волоссі) в категорії «юніори» посіла призове 6 місце.

Вітаємо Юлію Андріївну і Олєйнікову Катерину з перемогою в нелегкій боротьбі. Цей конкурс став ще одним доказом ваших талантів і здібностей. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати професійними сходами, здобуваючи перемоги!

Інформація про конкурс на сайті Чемпіонату https://omchairworld.com/winners

Поділитися