Відбувся вебінар для керівників фізичного виховання

12 Лютого 2024

8 лютого 2024 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» відбувся вебінар, який проведено НМЦ ПТО у Харківській області спільно з Харківським обласним відділенням (філією) Комітетом з фізичного виховання та спорту для керівників фізичного виховання та викладачів фізичної культури ЗП(ПТ)О на тему: «Стратегія розвитку фізичного виховання здобувачів освіти ЗП(ПТ)О».

Захід провели заступник начальника Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Лук’янченко Н.П. та методист НМЦ ПТО у Харківській області Перехода Ю.В. в онлайн режимі за участю 43 викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання із 24 ЗП(ПТ)О.

Учасників вебінару привітала начальниця Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова.

Під час вебінару учасники ознайомилися з формами та методами організації фізкультурно-оздоровчої роботи з учнівською молоддю під час дистанційного навчання, з календарем фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань, новітніми інструментами для залучення учнів до фізичних активностей, важливістю висвітлення спортивних заходів у соціальних мережах. Було презентовано фізкультурно-оздоровчі заходи в освітньому процесі Лозівського центру професійної освіти Харківської області

Стартував челендж «Формуємо здорове українське суспільство: спорт та освіта у пріоритеті» під девізом «Об’єднуємося разом».

 

 

Поділитися