Відбувся семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення

30 Березня 2017

29 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» був проведений семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення.
Тема семінару: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій».В роботі семінару брали участь представники 27 ПТНЗ Харківської області (28 педагогів).
Викладач української мови та літератури ДНЗ «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» Моісеєнко С.В. продемонструвала впровадження в практику навчально-виховної роботи компетентнісних (проектних) технологій навчання.
Присутні мали можливість ознайомитися на практиці із компетентнісним підходом до навчання – переглянули урок-проект «Видатні українці Канади» із застосуванням інноваційних технологій.
На семінарі виступили з доповідями Дяченко І.М., викладач Харківського професійного ліцею машинобудування; Моісеєнко С.В., заступник директора з НВР Державного навчального закладу «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти».
Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. ознайомив учасників семінару із результатами проведених мовно-літературних конкурсів і предметної олімпіади; розповів про програму РІSA.
Завершився семінар-практикум обговоренням результатів роботи викладачів ПТНЗ і накресленням плану дій з підготовки обласної школи передового педагогічного досвіду викладачів української мови та літератури, українського ділового мовлення за темою: «Навчально-виховний процес з предмета: традиції та інновації» у ДЗО ЦПТО №2 м. Харкова 17.05.2017 року.

Поділитися