Відбувся обласний вебінар для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості, побутового обслуговування населення

22 Листопада 2018

22 листопада 2018 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області відбувся обласний семінар у формі вебінару для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості, побутового обслуговування населення закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) за темою: «Розвиток професійної майстерності педагога як важлива складова підвищення якості підготовки  кваліфікованих робітників».У роботі вебінару взяли участь педагоги із 22 ЗП(ПТ)О м. Харкова та області, де здійснюється професійна підготовка кваліфікованих робітників за професіями відповідного напряму.

У ході проведення вебінару були розглянуті питання з досвіду роботи  педагогів за такими темами:

  1. «Реалізація компетентнісного підходу при підготовці майбутніх кухарів засобами інноваційних педагогічних технологій»

Гайдаш Т.Т., майстер в/н Барвінківського професійного аграрного ліцею

  1. «Кейс-технологія як засіб формування професійних і ключових компетентностей учнів на уроках виробничого навчання за професією «Кухар. Кондитер»

Єрьоміна О.А., майстер в/н Первомайського професійного ліцею

  1. «Формування професійних компетентностей учнів на уроках професійно-практичної підготовки шляхом застосування інтерактивних форм та методів навчання»

Безверхня Н.О., майстер в/н Лозівського професійного ліцею

  1. «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Кухар»

Яковенко В.Є., майстер в/н Шевченківського професійного аграрного ліцею

  1. «Використання різнорівневих тестових завдань при оцінюванні навчальних досягнень учнів, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Гонтар А.П., майстер в/н Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова

  1. «Формування ключових компетентностей учнів як необхідна складова професійної підготовки кваліфікованих робітників за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Ковальова О.С., викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6»

  1. «Використання елементів SMART-технологій при професійній підготовці учнів за професією «Ювелір-монтувальник. Ювелір-закріпник».

Пірог В.Ю., викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»

  1. «Використання інноваційних педагогічних технологій навчання для активізації пізнавальної діяльності майбутніх кравців».

Жук Г.В., викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»

Матеріали вебінару для ПП проф. гр. харч.та торг., лег. пром.., побут.обсл:

Поділитися