Відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О

25 Жовтня 2018

24 жовтня 2018 року у ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О за темою: «Педагогічні засади організації та методики виховної роботи в ЗП(ПТ)О».

У роботі семінару взяли участь 30 заступників директорів з навчально-виховної роботи, та 30 лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О, методист НМЦ ПТО Бронскова О.В.Учасники семінару брали участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою: «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху».

Семінар та збір лідерів учнівського самоврядування розпочався презентацією учнівської газети «Вісник самоврядування профосвіти».

Далі робота семінару проходила за окремою програмою, були заслухані доповідь та виступи-презентації з питань:

  • виховна робота у ЗП(ПТ)О: досягнення, актуальні проблеми розвитку в умовах сьогодення (Бронскова О.В., методист НМЦ ПТО у Харківській області);
  • учнівське самоврядування як дієвий засіб розвитку творчого потенціалу та соціалізації учнівської молоді (Яловенко Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»;
  • роль Євроклубу у формуванні європейських цінностей учнівської молоді ЗП(ПТ)О (Моісеєнко С.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».

Також зі слухачами було проведено анкетування «Що я знаю про Францію» до року французької мови в Україні.

Крім цього, учасники взяли участь у виховному заході: «Подорож Францією», який підготувала Кофанова Н.О., класний керівник ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування». Учасники мали можливість опанувати низку сучасних, різноманітних педагогічних ідей щодо оновлення виховної роботи у своїх навчальних закладах.

Завершився семінар підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо удосконалення виховної роботи.

Матеріали семінару-практикуму для заступників директорів НВихР:

Поділитися