Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення ПТНЗ

22 Листопада 2017

22 листопада 2017 року на базі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення ПТНЗ Харківської області.
Тема семінару: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій». Особливістю проведеного семінару стало те, що частина його була присвячена особливостям підготовки учнів системи ПТНЗ до ЗНО з української мови та літератури.
З цього питання виступив методист Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, завідувач кафедри українознавства ХГУ НУА, кандидат філологічних наук, доцент Помазан І.О.
В роботі семінару взяли участь представники 31 ПТНЗ Харківської області (39 педагогів).
Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. ознайомив викладачів з результатами моніторингових досліджень, надав рекомендації.
Завершився семінар-практикум обговоренням отриманої інформації про ЗНО, підсумком результатів роботи викладачів ПТНЗ у 2017 році та плануванням обласних заходів на 2018 рік.
Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися