Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни»

24 Лютого 2017

23 лютого 2017 року у ДНЗ «Харківській професійний монтажно-будівельний ліцей» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» ПТНЗ Харківської області за темою: «Виховання у молоді емоційно-вольової ті ціннісно-мотиваційної готовності до захисту Вітчизни: теорія і практика».

З організацією та роботою з військово-патріотичного виховання  ліцею учасників семінару ознайомили директор навчального закладу Каракуця В.І. та викладач предмета «Захист Вітчизни» Аболяєв В.А.

Далі за планом семінару викладачі відвідали факультет військової підготовки імені Верховної Ради України національно-технічного університету «Харківській політехнічний інститут». На кафедрі бронетанкового озброєння та військової техніки учасники семінару ознайомилися з методикою проведення теоретичних та практичних занять, які проводяться у спеціалізованих класах, тренувальних комплексах, лабораторіях практичних занять та на навчальних тренажерних засобах.

Закінчився семінар відвідуванням музею «Бойової Слави» та дискусією на тему «Пріоритетні напрямки військового патріотично

Поділитися