Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Охорона праці» ЗП(ПТ)О Харківської області

16 Листопада 2018

15 листопада  2018  року  на базі  Професійно-технічного училища  № 32 м. Харкова відбувся семінар-практикум викладачів предмета «Охорона праці» ЗП(ПТ)О Харківської області за темою «Комплексна безпека та охорона праці в ЗП(ПТ)О: сучасні підходи та тенденції». У роботі семінару взяли участь 34 викладачі ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.За планом роботи були розглянуті такі питання:

 

  • методика проведення бінарних уроків як одна з форм реалізації міжпредметних зв’язків (методист НМЦ ПТО у Харківській області К.Ф.Статівка);
  • створення безпечних умов праці, збереження життя і здоров’я працюючих – важливий напрямок підготовки кваліфікованих робітників поліграфічної галузі (викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»  Власенко О.О.);
  • дайджест зі сторінок журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (нормативно-правові документи з охорони праці для викладачів за 2015-2018р.) (викладач ЦПТО ДСЗ Рибкіна О.В.)

У ході проведення виховної години з учнями на тему «Охорона праці й безпека суспільства – один із пріоритетів  виховання  культури  життя  без  небезпек» викладач ПТУ №32 І.О.Денисенкова продемонструвала практичний приклад використання сучасних інтерактивних педагогічних методів.

Після проведення заходу   відбулось  обговорення методів роботи викладача  щодо забезпечення якості знань учнів з предмета, а також були прийняті рекомендації щодо їх використання в освітньому процесі.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з виставкою стіннівок та інформаційно-методичним забезпеченням предмета «Охорона праці» у навчальному закладі.

Матеріали обласного семінар-практикуму для викладачів Охорони праці:

Поділитися