Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів математики, фізики та астрономії

20 Жовтня 2017

19 жовтня 2017 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» відбувся семінар-практикум для викладачів математики, фізики та астрономії за темою: «Розвиток творчого потенціалу сучасного викладача», у роботі якого взяли участь 35 представників ПТНЗ області.У ході семінару викладачем математики ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» Ожго Л.К. було проведено відкритий урок з алгебри «Обчислення площ плоских фігур» з методичною метою «Розвиток індивідуальних здібностей учнів, формування творчої особистості: форми, методи та засоби».
Викладачі прослухали лекцію методиста НМЦ ПТО у Харківській області Дробної В.А. «Видавнича діяльність викладача: технологія підготовки інформаційних матеріалів до друку».
Наприкінці семінару викладачі Величко Г.Є. (Харківський професійний ліцей будівництва та автотранспорту) і Шевченко Л.І. (ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості») поділились досвідом роботи щодо творчого підходу до організації урочної діяльності учнів під час викладання фізики та математики.

Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися