Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів іноземної (англійської) мови

21 Лютого 2018

21 лютого 2018 року за сприяння НМЦ ПТО у Харківській області відбувся обласний семінар-практикум для викладачів іноземної мови у вигляді вебінару. Тема семінару: «Компетентнісний підхід до навчання як фактор особистісного розвитку учнів закладів професійної освіти».
У роботі семінару брали участь представники 28 ЗП(ПТ)О Харківської області.
Викладачі іноземної (англійської) мови ознайомили учасників із своїм баченням і досвідом використання інтерактивних методів навчання для формування мовної компетентності учнів на уроках (іноземної) англійської мови. З доповідями, які супроводжувалися презентаціями виступили: Абашник Л. А., викладач англійської мови ДНЗ «Куп’янський РЦПО», Непочатова І.П., викладач англійської мови Петрівського професійного аграрного ліцею, Павлова А.Д., викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».
Ярошенко Ю.О., методист НМЦ ПТО у Харківській області, зробив огляд публікацій у фахових виданнях, розповів про результати олімпіади з англійської мови.
Завершився обласний семінар-практикум для викладачів іноземної мови обговоренням продемонстрованих матеріалів і плануванням подальшої роботи з міжкурсової підготовки педагогічних працівників.

Матерiали обласного семінару-практикуму:

Поділитися