Відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарного та верстатного профілю

22 Лютого 2018

21.02.2018 на базі ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» (далі – Центр) відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарного та верстатного профілю за темою: «Розвиток професійної компетентності педагога – шлях до підвищення якості підготовки майбутнього кваліфікованого робітника».
У роботі заходу взяли участь 11 викладачів та майстрів виробничого навчання (далі – майстер в/н) із 7 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області.
У ході роботи семінару Сливко Т.С., викладач Центру, провела відкритий урок із використанням інтерактивних технологій. По завершені уроку відбувся самоаналіз та його обговорення. Також Тамара Станіславівна продемонструвала авторський дидактичний матеріал, який ефективно використовує у своїй педагогічній діяльності для підвищення пізнавальної активності учнів на уроках предметів професійно-теоретичної підготовки.
Корольов А.І. та Скоромна Л.М., майстри в/н Центру, презентували свій досвід роботи з формування та розвитку творчої компетентності учнів й підвищення їх пізнавальної активності на уроках виробничого навчання.
Під час проведення обласного заходу з доповідями, які супроводжувалися презентаціями, виступили: Аніскін М.М., викладач Чугуївського професійного ліцею, Воронченко О.В., майстер в/н ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», Слєпченко О.В., майстер в/н Центру професійно-технічної освіти №1 м.Харкова.
Блінкова І.І., методист НМЦ ПТО у Харківській області розповіла про технологію підготовки інформаційних матеріалів до видання, а також про використання Google-сервісів у навчальній діяльності педагогів.
Для педагогічних працівників була проведена екскурсія до музейної кімнати, в якій проходила виставка творчих робіт учнів.
Закінчився семінар-практикум підведенням підсумків.

Матерiали обласного семінару-практикуму:

Поділитися