Відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту

30 Травня 2018

29 травня 2018 року в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Використання сучасних технологій навчання як інструмент формування компетентностей майбутнього кваліфікованого робітника»

У заході взяли участь 22 педагогічних працівники ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.

Учасників обласного семінару-практикуму привітав проректор з науково-педагогічної роботи Української інженерно-педагогічній академії Вілков Сергій Михайлович.

У ході семінару доктор педагогічних наук, професор кафедри ПММО Штефан Людмила Володимирівна розповіла про використання новітніх педагогічних технологій в освіті, удосконалення методики проведення різних типів уроків шляхом використання сучасних педагогічних технологій. Своїм досвідом щодо використання кейс-технологій при формуванні професійної компетентності фахівців поділилася кандидат педагогічних наук, доцент кафедри ПММО Бакатанова В.Б. Завідувач кафедри машинобудування та транспорту Подоляк Олег Степанович ознайомив присутніх з особливостями викладання дисциплін транспортної галузі.

Також у рамках обласного семінару-практикуму представниками академії було проведено оглядову екскурсію по кафедрах з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою.

Після проведення заходу відбулось його обговорення і обмін досвідом роботи; були прийняті рекомендації щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту.

Матеріали семінару-практикуму для ПП професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту:

Поділитися