Відбувся обласний семінар-практикум  для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

1 Червня 2018

31 травня 2018 року в Краснокутському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Традиції та інновації щодо навчально-пізнавальної діяльності учнів».

У заході взяли участь 27 педагогічних  працівників з 10 ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.Учасників обласного семінару-практикуму привітав директор Краснокутського професійного аграрного ліцею Лісняк Станіслав Павлович.

У ході семінару організатори провели теоретичне та практичне заняття з використанням Google-сервісів в навчальній діяльності педагогів.

Старший майстер ліцею розповів про модернізацію навчально-матеріальної бази закладу та провів екскурсію.

Під час екскурсії було продемонстровано оснащення кабінету професійно-теоретичної підготовки, який має інтерактивну дошку та сучасні тренажери. Викладачі детально розповіли про роботу, функціональні можливості та особливості використання тренажерів. Педагогами було відзначено, що використання сучасних тренажерних комплексів є невід’ємною частиною для формування професійних компетентностей сучасного фахівця в галузі сільського господарства. Робота із використанням тренажерного комплексу значною мірою підвищує пізнавальну активність учнів, формує професійні знання і вміння учнів та виховує любов до професії.  Учасникам семінару-практикуму було запропоновано виконати вправи на тренажерах.

Завершився семінар-практикум обміном вражень від проведеного заходу та обговоренням нагальних питань.

Поділитися