Відбувся обласний масовий захід у вигляді вебінару для викладачів  предмета «Зарубіжна література»

27 Листопада 2019

27 листопада  2019 року відбувся обласний масовий захід у вигляді вебінару для викладачів зарубіжної літератури. Тема: «Застосування компетентнісного підходу до організації уроку(на уроці) через використання традиційних та інноваційних технологій».У роботі вебінару взяли участь представники 28 ЗП(ПТ)О Харківської області.

З доповідями-презентаціями власних досягнень виступили викладачі 4-х ЗП(ПТ)О. Даниленко С.В., викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею, розповіла про застосування компетентнісного підходу до організації уроку через використання традиційних та інноваційних технологій; Ольховська Л.Ф., викладач ПТУ№60 смт Кегичівка, детально зупинилася на креативному підході до конструювання уроку як необхідної умови забезпечення ефективності навчання, а філолог «Слобожанського регіонального центру професійної освіти» Бєлєвцова Н.А. розповіла учасникам про використання на уроках зарубіжної літератури інформаційних технологій; викладач Богодухівського професійного аграрного ліцею Окань О.Б. презентувала досвід роботи з проєктними технологіями.

 Педагоги-філологи ЗП(ПТ)О Харківської області обговорили доповіді і презентації, висловили подяку за надані матеріали; наголосили на необхідності подальшого залучення викладачів  до участі у предметних вебінарах.

Завершився обласний масовий  захід плануванням подальшої роботи з міжкурсової підготовки педагогічних працівників.

Матеріали вебінару для викладачів зарубіжної літератури:

Поділитися