Відбувся семінар-практикум для вихователів гуртожитків ПТНЗ

20 Лютого 2014

19 лютого 2014 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся семінар-практикум для вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів за темою «Гуртожиток у системі виховної роботи ПТНЗ».

        У роботі семінару взяли участь 32 вихователі гуртожитків, методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, головний спеціаліст Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Сухорукова Н.А.

У ході семінару презентовані такі виступи:

  • «Роль вихователя гуртожитку щодо соціально-педагогічної діяльності з попередження насилля у сім’ї»;
  • «Позакласна виховна робота як система управлінського впливу на особистість учнів, які мешкають у гуртожитку»;
  • «Місце і роль учнівського самоврядування щодо організації виховної роботи в гуртожитку».

Вихователі гуртожитків стали учасниками круглого столу за темою «Система роботи вихователя щодо організації життєдіяльності учнів у гуртожитку», де мали можливість обмінятися досвідом роботи та опанувати низку сучасних різноманітних педагогічних ідей щодо оновлення, удосконалення виховної роботи в позаурочний час.

З метою формування здорового способу життя та покращення профілактичної роботи серед учнів презентована просвітницько-профілактична гра «Крок за кроком», проведені тренінгові заняття та екскурсія по гуртожитку.

Поділитися