Відбувся обласний масовий захід для викладачів-філологів ЗП(ПТ)О Харківської області

28 Жовтня 2022

Відбувся обласний масовий захід для викладачів-філологів ЗП(ПТ)О Харківської області

26.10.2022 відбувся вебінар для викладачів предметів «Українська мова», «Українська література», «Українське ділове мовлення» ЗП(ПТ)О Харківської області. Тема: «Сучасна організація різних форм навчання на основі компетентнісного підходу».

У заході взяли участь 28 педагогічних працівників із 22 ЗП(ПТ)О Харківської області. Були обговорені поточні результати вхідного діагностування з української мови та літератури здобувачів освіти І курсу.

Присутні ознайомилися із матеріалами дистанційного курсу за темою: «Організація інклюзивного навчання у закладах профтехосвіти» (https://classroom.google.com/c/NTMxMjI4NDg2NTc0?cjc=sbhtuxm Поклад Світлана).

Досвідом роботи поділилася викладач ЗП(ПТ)О «Чугуївський регіональний центр професійної освіти Харківської області» ЯГОДІНА Наталія Іванівна. Тема виступу: «Використання сучасних технологій та методів на уроках з різними формами навчання».

Зустріч викладачів сприяла консолідації і психологічній підтримці педагогів, підтвердила високі моральні якості і відповідальність за виховання і навчання майбутніх кваліфікованих робітників – учасників процесу відновлення народного господарства України.

Поділитися