Відбулися педагогічні читання щодо видання навчального посібника

8 Лютого 2024

08.02.2024 відбулися педагогічні читання щодо видання навчального посібника «Творчість як фактор мотивації досягнень» (автори Сергеєва Л.М., Просіна О.В., Ілляхова М.В.). Навчальний посібник укладено для педагогів закладів освіти у межах неформальної освіти за програмою «Мотиваційні аспекти у навчанні та творчості: реалії ХХІ ст.» в очно-дистанційному форматі за напрямом: «Розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників».

У педагогічних читання взяли участь ЗП(ПТ)О Харківської області, які є учасниками експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти». З доповідями виступили:

  • ЯЛОВЕНКО Наталія Максимівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», – «Вплив творчості на мотивацію досягнень»;
  • РОМАНЮК Ірина Володимирівна, викладач ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», – «М’які навички як ефективний чинник формування лідерських якостей».

 

 

 

Поділитися