Відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення

21 Березня 2019

20 березня  2019 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» було проведено засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення на тему  «Застосування компетентнісного підходу до організації уроку(на уроці) через використання традиційних та інноваційних технологій».

У роботі обласного масового заходу  брали участь представники  25 ЗП(ПТ)О Харківської області – 27 викладачів.

Про свій досвід роботи розповіла Надолинна Н.В., викладач приймаючого закладу, яка не тільки продемонструвала свої напрацювання, але й провела з викладачами заняття-тренінг в групах.

З доповідями, які супроводжувалися презентаціями, виступили: Козир В.О., викладач української мови і літератури Шевченківського професійного аграрного ліцею, Снітко Т.В., викладач української мови та літератури Красноградського професійного ліцею.

Ярошенко Ю.О., методист НМЦ ПТО у Харківській області, зробив огляд публікацій у  фахових виданнях, розповів про результати обласних етапів Міжнародних мовних конкурсів, олімпіади з української мови та літератури.

Завершився обласний масовий захід обговоренням продемонстрованих напрацювань, плануванням подальшої роботи з міжкурсової підготовки педагогічних працівників у світлі реформування системи освіти в Україні.

Поділитися