Відбулося засідання методичної обласної секції викладачів фізики у формі майстер-класу

6 Грудня 2019

5 грудня 2019 року на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбувся майстер-клас для викладачів фізики за темою: «Методика організації та проведення навчального експерименту на уроках фізики», в якому взяли участь представники 24 ЗП(ПТ)О.Розпочався захід з екскурсії, під час якої учасники ознайомилися з оновленою матеріально-технічною базою кабінетів і майстерень. У теоретичній частині заходу викладачі прослухали лекцію методиста НМЦ ПТО у Харківській області Владлени Дробної на тему «Організація та проведення навчального експерименту на уроках фізики». Наталія Забродіна, викладач фізики ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», зробила огляд-презентацію сучасних цифрових лабораторій із фізики, що пропонуються закладам освіти для використання на уроках із різних навчальних предметів.

У практичній частині заходу Аліна Хмелевська, викладач фізики ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», продемонструвала досліди, які проводяться за допомогою навчального комплексу «Einstein». Крім цього, Наталія Забродіна запропонувала на допомогу викладачам різноманітні віртуальні експериментальні роботи з фізики, одну з яких учасники відпрацювали на практиці.

Наприкінці заходу викладачі, працюючи в групах, розробили і презентували основні правила написання методичної розробки уроку.

 Матеріали засідання методичної обласної секції викладачів фізики у формі майстер-класу:

Поділитися