Відбулося засідання методичної обласної секції викладачів біології та хімії

24 Жовтня 2019

24 жовтня 2019 року на базі Чугуївського професійного ліцею відбулося засідання методичної обласної секції викладачів біології та хімії за темою: «Формування практичних та дослідницьких компетентностей учнів на уроках хімії та біології», у якій взяли участь представники 23 ЗП(ПТ)О.

Учасники заходу ознайомилися з сучасним оснащенням кабінету хімії. Викладач Івашкевич К. В. продемонструвала можливості роботи з інтерактивною дошкою і запропонувала учасникам семінару поставити деякі групові експерименти з цифровою лабораторією ЛабДиск.

Викладачем Маміним О.А. було проведено відкритий урок у формі ділової гри на тему: «Насичені й ароматичні аміни: склад і будова молекул, назви найпростіших за складом сполук. Будова аміногрупи», методична мета якого використання можливостей медіа-простору для розвитку практичних та дослідницьких навичок учнів.

Викладачі Івашкевич К.В. і Даниленко С.В. поділилися власним досвідом роботи щодо:

  • використання навчальних проектів на уроках біології як засобу розвитку біологічних компетентностей учнів;
  • реалізації принципу професійної спрямованості при викладанні біології та хімії.

Наприкінці заходу Мамін О.А. продемонстрував можливості складання тестових завдань з хімії за допомогою програми X-Test. Учасники семінару мали можливість попрацювати за комп’ютерами з цією програмою.

Матерiали засідання методичної обласної секції викладачів біології та хімії:

 

Поділитися