Відбулася обласна школи передового педагогічного досвіду для викладачів-початківців предметів природничо-математичної підготовки

19 Травня 2017

18 травня 2017 року на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбулася обласна школи передового педагогічного досвіду для викладачів-початківців предметів природничо-математичної підготовки за темою: «Інноваційні педтехнології у урочній та позаурочній діяльності педагога», у роботі якого взяли участь 17 учасників.

У ході школи викладачем Ярмолюк О.В. було проведено відкритий виховний захід за темою: «Екологічні проблеми України», методичною метою якого було продемонструвати використання тренінгових форм занять у позаурочній роботі з учнями.

Учасники семінару прослухали лекцію методиста НМЦ ПТО у Харківській області Дробної В.А. на тему: «Освітні Інтернет ресурси на допомогу викладачу».

Під час проведення тренінгу «Інтерактивні форми роботи на уроці» викладачі ознайомилися і відпрацювали деякі інтерактивні вправи, які можна використовувати як на уроках, так і у позаурочній діяльності викладача.
Матерiали обласной школи:

Поділитися