Відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи

15 Листопада 2018

14 листопада 2018 року у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи О.В. Щербакової за темою: «Виховання  соціально активної особистості через творчий підхід  до виховного процесу». На обласній школі були присутні 17  заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області О.В. Бронскова.У ході школи Олена Вікторівна Щербакова презентувала свій досвід роботи щодо сучасних підходів у формуванні творчої особистості в системі виховної роботи з учнівською молоддю.

У рамках педагогічного практикуму слухачам були запропоновані виступи-презентації та творчі виступи учнів з питань:

  • розвиток творчих здібностей учнівської молоді у позаурочний час (Жук Г.В., голова методичної комісії класних керівників та майстрів в/н, керівник гуртка «Шарм» ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг);
  • роль майстра виробничого навчання у кар’єрному зростанні учнів через творчий підхід до виховної роботи (Чевалкова Н.В., класний керівник, майстер в/н ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг);
  • сучасні підходи до організації гурткової роботи з учнями (Антонов О.В., вокально-театрального гуртка ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг).

   Також у ході обласної школи   було проведено майстер-клас за темою: «Сучасні креативні тенденції в індустрії моди і краси». Проводила майстер-клас Чевалкова Н.В., класний керівник, майстер в/н з професії «Війзажист» ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг.

Учасники мали можливість дізнатися про творчі, креативні підходи заступника директора з навчально-виховної роботи у вихованні молоді та поділитися враженнями від проведеного заходу.

Завершилася школа підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення виховної роботи у ЗП(ПТ)О області.

Матеріали обласної ШППД роботи заст. директора з НВих.Р:

Поділитися