Відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи О.В. Щербакової

15 Листопада 2017

15 листопада 2017 року у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи О.В. Щербакової за темою: «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи щодо проектування виховного процесу у ПТНЗ».На обласній школі були присутні 27 заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області О.В. Бронскова.
Розпочалася школа театралізованим вітанням та презентацією навчального закладу лідерами учнівського самоврядування. У ході школи Олена Вікторівна Щербакова презентувала свій досвід роботи щодо створення виховного простору у ПТНЗ через творчий підхід та всебічного розвитку виховання і соціалізації особистості учнів.
Далі майстер виробничого навчання училища Л.В. Єгорова, разом з театром моди «Шарм», презентували творчі здібності учнів у рамках предметного гуртка; вихователь гуртожитку В.М. Прилепа розкрила тему щодо організації національно-патріотичного виховання у гуртожитку.
Також у ході обласної школи слухачі ознайомились з формами роботи постійно діючого музею. Керівник гуртка декоративно-прикладної творчості Г.А. Кохан розповіла про концепцію музею та провела екскурсію.
Учасники мали можливість дізнатися про організацію діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи щодо управління виховним процесом та поділитися враженнями від проведеного заходу.
Завершилася школа підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення виховної роботи.
Матерiали школи позитивного педагогічного досвіду:

Поділитися